| Iuxel a întrebat:

As vrea sa imi recomandati o placa video buna de pana in 7 milioane.
Am un Intel i3 3240 3, 4 Ghz
Ram 8GB HyperX Blue ( DDR3 )
Placa de baza ASUSTeK B75M-A ( LGA 1155 )
Sursa este de 730 W
Sa mearga CSGO-ul, Gta V Fluent eu nu prea ma joc alte jocuri dar totusi vreau sa mearga decent pe high sau mediu

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Iti recomand GTX 1050 TI.
Monitorul tau are doar iesire VGA? Daca da, cumperi GTX 950 happy

| Iuxel explică (pentru CPAElites):

Nu, nu are doar iesire VGA, este un Benq GW2320

| octav005 a răspuns:

Uite aici un link cu placi video bune de la 600 pana la 700 roni. ( http://www.cel.ro/placi-video/pret/intre-600-si-700/4a-1 )

| dfeel a răspuns:

As lua asta chiar daca depaseste foarte putin bugetul:

http://www.emag.ro/......DM4F62BBM/

| dfeel a răspuns:

GTX 1050 la banii astia e intr-adevar pont.
varianta ta e clar mai buna.

| ImSnow a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/ cred ca asta e cea mai buna placa video la pretul asta