| NONAME113 a întrebat:

As vrea sa instalez mai multe sisteme de operare pe laptopul meu. Daca as instala android, ar exista sanse sa imi pierd datele de pe hdd? Eu acum am windows 10.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce partitii ai si unde tii datele...
Oricum bafta la pus Android pe PC.

| NONAME113 explică (pentru suntserios):

Am instalat android pe cealalta partitie dar nu am putut accesa windowsul.Cand am vrut sa instalez din nou windows-ul de pe cd imi spunea ca nu este nici un sist. de operare pe el apoi am incercat sa il instalez prin uefi de pe stick am incercat de cateva ori si dar tot imi ramanea blocat la ''getting ready''iar singura modalitate de a rezolva asta era de a formata hdd-ul.

| many404 a răspuns:

Ii aiurea sa iti pui mai multe sisteme de operare, http://windows.microsoft.com/......-multiboot