| david08 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o placa video din seria GTX 760 cam pe la 1.000 RON.Imi puteti spune care placa din aceasta serie este cea mai buna?

PSbig grinaca puteti sa imi dati un link...Dau funda

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Aaa? What?
Serie e gen seria gtx 7xx. Nu stiu ce vrei tu...
Te poti uita la http://bit.ly/1ukAVwP

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU ma apuc sa-ti caut un link dar iti spun ca e departe de cea mai buna!
Pe ce lume traiesti?
Cea mai buna e : GTX 980! Iar intre astea 2 mai sunt cateva care sunt mai bune decat ce ai postat tu.
Ex : GTX 770, 780... Bafta!

| Raul_Fit_1993 a răspuns (pentru lpavel):

Tu nu sti citi ma, nu vezi ca zice pana la 1.000 ron...si mai si comentezi

| lpavel a răspuns (pentru Raul_Fit_1993):

Eu nu stiu citi, tu nu stii vorbii dar ma inveti pe mine cum citi laughing)) Da-te dracu de analfabet!

| Raul_Fit_1993 a răspuns (pentru lpavel):

Ia taci tu din gura si nu mai comenta.

| david08 explică (pentru lpavel):

Frate lasa-l... e un prieten... daca nu vrei sa dai un raspuns care sa ma ajute mai bine nu comenta. Si da, stiu ca am gresit, defat era versiune dar, nu e un motiv sa te iei de altii

| lpavel a răspuns (pentru david08):

Daca cumva n-ai observat el s-a bagat in seama fara sa-l intreb nimic...A meritat-o!

| david08 explică:

Ipavel...am zis CEA MAI BUNA PLACA DIN SERIE (din seria GTX 760) nu am zis ca este cea mai buna placa ...nu am eu bani de GTX 980 big grin

| lpavel a răspuns (pentru david08):

Bine, atunci m-am grabit putin dar ca sa stii NU exista o serie de GTX 760, este versiunea asta, pe urma mai sunt mai slabe sau mai tari, corect ar fi trebuit sa zici : din seria GTX pana la un pret de 1000 lei!