| FuturePlayerFootball a întrebat:

Salut TPU! As vrea să-mi cumpăr aparat epilator pentru orice tip de zona, sunt baiat, ce-mi recomandați?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu tind sa cred ca nu ai nevoie de aparat epilator electric. Vreau sa spun, cat de des intentionezi sa il folosesti? Poate ca e mai rentabil sa iti iei un aparat simplu de barbierit(metalic) la care schimbi doar lama, pe care sa il folosesti cand simti nevoia. Daca ai grija de el te tine foarte multi ani, spre deosebire de unul electric.

| sammie a răspuns:

Buna! Eu pot spune ca nu prea e ok sa te epilezi odata ce esti baiat. Toti o sa te ia in bataie de joc si unii o sa rada de tine ca arati ca o femeie.

| dullcat a răspuns (pentru sammie):

Dintre toate caracteristicile care fac distinctia intre un barbat si o femeie, parul e cea mai irelevanta.

Răspuns utilizator avertizat
| fluture156 a răspuns:

Https://www.philips.ro/c-p/QP2520_30/oneblade
Salut!
Uite aici o recomandare. Îl poți folosi în locul lamelor de ras, dar și pentru alte zone de pe corp.