| VasileIon32 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou. Si nu prea vreau sa dau multi bani pe el, dar sunt dispus sa dau cam 150-200 euro. Ma puteti ajuta cu niste modele de telefoane bune? care sa nu se blocheze,fara lag, sa fie bun si pentru jocuri precum temple run. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| AdyBen a răspuns:

Eu am dat 125 euro pentru un Allview P5 Mini, imi merge foarte bine, este dual sim are un procesor Cortex A9, 1GHz, memorie ram 512 MB, memorie flash 4GB si SO Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Prietene iti recomand sa nu te complici cu telefoane gen Allview sau Huawei. Ce iti recomand eu aici este un telefon destul de puternic cu un display destul de impresionant, aspect si fiabilitate.
http://www.emag.ro/......DL7YSBBBM/