| ady_9476 a întrebat:

as vrea sa stiu cand te loghezi pe facebook iti ramene emailul salvat nu stiu cum sa va explic. adica se vede pe ce mail ai intrat.as vrea sa stiu daca se pot sterge de acolo? funda celui care imi spune si vot celorlaltiwinking:*

Răspuns Câştigător
| DaKota_9238 a răspuns:

Pai cand intri pe pagina de logare a facebook`ului iti apar email`urile de pe care ai intrat ...ca sa le stergi de acolo duci pur si simplu mouse`ul pe email`u pe care vrei sa-l stergi dar fara sa dai click.si apesi tasta "delete".si s`a sters :*

2 răspunsuri:
| ralluca03 a răspuns:

Atunci cand apare lista cu email-urile pe care ai intrat selecteaza-l pe cel care vrei sa il stergi si apasa pe delete de la tastatura.

| Dεεą a răspuns:

Da se vede! Numai daca stergi adresa de email sau dai la schimba adresa de emailwinking