| wienpenn a întrebat:

as vrea sa stiu care din următoarele console Xbox one S sau PS4 slim are fi mai buna pentru mine, mie îmi place foarte mult forza horizon 3 dar îmi plac și jocurile gen: the last of us; etc in general jocurile de pe PS4 cu poveste
DAU funda!

3 răspunsuri:
| AlexAlxAlex a răspuns:

Eu iti recomand PS4 slim pentru ca are mai multa putere grafica, si multe alte jocuri exclusive.
Si oricum gameri recomanda jocurile de racing de pe ps4.
DECI recomand PS4!

| Anonimus1235 a răspuns:

In opinia mea as recomanda PS4 pentru ca jocurile exclusive sunt mult mai bune iar durabilitatea consolei mai mare.O spun pentru ca eu am PS4 si merge grozav sa nu mai spun de jocurile exclusive cum ar fi Bloodborne

| Bunaceaujk a răspuns:

PS4, am si eu si are o grafica buna si pot zice ca imi merge excelent! recomand