| ElGreco88 a întrebat:

Salut TPU, as vrea sa stiu care sunt componentele unei lazi frigorifice cu fir / de 12 v.Ce are infara de ventilatorul acela de la capac. Pentru ca am o lada frigorifica fara fir, care raceste cu ajutorul bateriilor care le pui in congelator.! Si as vrea sa o transform in una cu fir, sa ii pun un ventilator de 12 v care sa fie alimentat la bricheta masinii, un ventilator de exp de PC. Si de asta vreau sa stiu daca mai are si alte componente! Multumesc, Funda! Bft

2 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Nu-s foarte bune alea cu ventilator, mai bine las-o asa ca isi face treaba mai bine.