| Dired a întrebat:

As vrea sa stiu cat ar costa transportul de pe amazon pentru niste piese de pc Procesor Intel Core i5 3570K 3. 4GHz box
Cooler Cooler Master Hyper 212 EVO
Placa video Gigabyte GeForce GTX 660 OC WindForce 2X 2GB DDR5 192-bit HDMI
6579 Placa de baza Gigabyte GA-Z77X-UD3H
267 Memorie Kingston HyperX Blu 8GB DDR3 1600MHz CL9 Dual Channel Kit
620 SSD Samsung 128GB SATA-III 2.5 inch 830
Hard disk Western Digital 1TB SATA-III 7200 rpm 64MB Caviar Black
Sursa Corsair Builder Series CX600 V2
Carcasa CM Storm Scout
dvd burner

Nu am cardul disponibil momentan ca sa pot vedea transportul. Deasemenea as vrea sa stiu daca este mai ieftin de pe amazon.co.uk.Daca puteti sa imi sugereti alte siteuri bune pentru componente pc. FUNDA

3 răspunsuri:
| klaudiu273 a răspuns:

Este gratis daca treci peste suma de 100 lei.

| Dired explică (pentru klaudiu273):

Lei pe amazon?

| klaudiu273 a răspuns (pentru Dired):

Pe eMAG sunt cele mai ieftine