| ionutz1996 a întrebat:

..as vrea un pc pentru jocuri mai mult si vreau sa stiu daca e bun ce piese am pus in lista pana acum : Placa de baza Gigabyte H61M-D2-B3, socket 1155 + Procesor Intel® CoreTM i3 2100, 3. 10GHz, socket 1155, Box + Placa video MSI Ati Radeon R6770, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E + 4 Gb Rami

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Nu se merita ce ai tu acolo.Nu o sa te tina mult in jocuri.

| Alexintunecatul a răspuns:

Iti recomand memorii corsair...tongue.cel putin mie mi se par cele mai bune!

| SarpeAF a răspuns (pentru ionutz1996):

Placa video ati hd... 1gb da' sa fie de 256bit, procesor de la i5 in sus si de la 4gb ram DDR3 in suswinking bafta

| CuBeDjj a răspuns:

Da,asa il am si eu pe al meu si merg jocurile super bine fara buguri.Bafta!