| DoBrOOO2001 a întrebat:

Aseara mi-au cedat aparent driverele usb si a trebuit sa reinstalez windowsul. Dupa ce am facut asta am vrut sa reinstalez driverul placii video(amd radeon 5450) si cand da sa se instaleze imi da blue screen pc si nu inteleg de ce. Sa fie din cauza ca am bagat 2 monitoare? Si nu ar fi dus placa video? Dar nu inteleg ca monitoarele tot merg si apar pe ele windowsul dar cand bag driverul imi da blue screen

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Instaleaza win 10pro. Nu vei mai avea nevoie de nimic in plus.
Iar daca totusi face figuri, foloseste un auto detect pentru placă happy

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Precis ai ceva conflicte între drivere.

| Dani6421 a răspuns:

Driver incompatibil a-i nevoie de altul.