| Broadband a întrebat:

Ce parere aveti despre firma Fujifilm? am vazut ca au niste aparate foto chiar accesibile si performante si m-ar tenta dar totusi Fujifilm suna a chinezarie laughing cine a avut de-aface cu firma asta a fost multumit?

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Fujifilm chinezarielaughing..este ca si Nikon, Canon si altele facute in Asia..asta nu inseamna ca este facatura. Fujifilm este o firma destul de cunoscuta cu produse de calitate..Am folosit un Fujifilm timp de 3 ani(2007-2010) pentru fotografii si pot spune ca am fost foarte multumit. lentila a fost de foarte buna calitate, constructia aparatului este foarte robusta, deci daca nu ai bani de un DSLR mai scump poti opta cu incredere la un Fujifilm..nu mai stiu exact statisticile insa cred ca Fujifilm este pe locul 3 la inovatii in domeniul camerelor foto-video.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Fujifilm e japoneza; mai mult decat atat a fost cel mai mare producator de aparate foto multi ani la rand.
La ora actuala stau mai prost cu vanzarile si de aceea au preturi mici plus cadouri cacalau