| beendone a întrebat:

Astazi am intampinat o dificultate la calculator. Cand dau click dreapta pe un program de pe desktop, vreau sa dau run administrator si nu ma mai intreaba YES or NO. Adica dau RUN AS ADMINISTRATOR si ma baga direct in program ca si cum dau 2 click-uri. As vrea sa remediez problema sa ma intrebe cand dau run as administrator YES or NO. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Cioxan a răspuns:

Dai click dreapta..properties..compatibility..si bifezi undeva jos de tot o casuta cu RUN AS ADMINISTRATOR! Apply si iesi!winking Sper ca ti-a fost de folos!

| beendone explică (pentru Cioxan):

Degeaba, tot nu imi apare faza cu YES or NO. Am bifat si tot asa face...