| Seby2001 a întrebat:

Auziti am si eu un calculator cu windovs 7 ultimate si de o luna nu imi mai merge de exemplu daca vreau sa intru intr-un joc dau dublu click pe elsi astept gen o ora ca sa se deschida ca daca mai dau odata click pe el se face alb ecranu si imi apare o chestie cu o eroare care jos are end now, daca dau pe eadispar iconitele dupa desktop apare decat fundalu, dar daca in timp ce merge il scot din priza si il pornesc apoi imi apare o chestie cu start windows normali or in safe mode si daca intru in safe nu mai are nimic, dar apoi pe normal iar imi face va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai cu ce sa te ajutam la un Windows facut praf! Reinstaleaza-l!