| Leo2001 a întrebat:

Astazi am vrut sa testez un procesor mai mic dar nu e asa vechi ca cel din calculator am scos firul din PC de la procesor si l-am bagat pe celalalt dar la procesorul din PC nu l-am cat jos de pe suport si cand a pornit celalalt procesor a stat 5-10 secunde si s-a stins PC-ul si de atunci sta la fel si se stinge la ambele procesoare si ecranul nu se aprinde am nevoie de ajutor.

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Probabil ca te referi la coolere, sterge.ti contul de pe TPU.

| K0sti a răspuns:

Invata intai ce componente are un calculator, cum se numesc, ce fac si dupa aia baga-ti nasul in el!