| alyalynutz a întrebat:

Astazi am bagat cod la telefon cu model dinacele care desenezi o crunce sau ceva si am uitat modelul si am bagat modele la nimereala si nu mai pot sa reactivez decat prin google si cand dau sa ma loghez pe google nu merge... ce trebuie sa fac?crying am sansung galaxy mini sad

3 răspunsuri:
| PhhEuValy a răspuns:

Incearca sa apesi butoanele power si volum - si + toate deodata si asteapta 3-5 secunde (dupa ce ai oprit telefonul apesi butoanele) si o sa primesti reset la telefon dar ce conteaza e ca o sa mearga. sau intr-o parte ai un buton de apasat cu scobitoarea incearca-l si pe ala

| Ștefan6996 a răspuns:

Citeste aici partea cu androidu succes :* http://playtech.ro/......-porneste/

| alyalynutz explică (pentru Ștefan6996):

Nu imi apare cum arata acolo imi apare altfel