| Anonymous1337 a întrebat:

astazi maicamea mi-a adus cutia de la Samsung Galaxy S4, mi-a spus ca o sa-l primesc cand o sa ma cumintesc, sa nu ma mai bat pe la liceu, sa fac prostii, eu insa i-am spus ca vreau Iphone 5, parerea voastra care este? Iphone 5 Sau Samsung Galaxy S4?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

S4, nu iti da atata bataie de cap ca iphone-ul. Daca nu stii sistemul iOS inseamna ca nu e de tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci sa inteleg ca esti un copil care faci probleme parintilor (te bati pe la scoala, faci eu stiu ce alte prostii), cu toate astea ai tai ti au luat S4 si tot tu nemultumit ca vrei iphone 5? Eu zic sa ii bati pe ai tai daca tot ai porniri din astea pana iti iau iphone