| EdiEduard21 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat niste casti "Casti PC MICROSOFT LifeChat LX-3000" si nu pot auzi nimic in afara de sunetul de skype. S-au instalat driverele de sunet. Aud doar ce vb prietenii pe skype in rest pe Youtube sau jocurii nu aud nimic. Va rog urgent solutii sa rezolv problema.

1 răspuns:
| Lynnfield a răspuns:

Panou de control\Hardware și sunete\Manager dispozitive\Sound, video ent game controllers. Dezactivează driverlul de la realtek, AMD sau ce mai ai tu pe acolo şi lasă doar USB audio device activat, verifică daca funcţionează.