| aka7up a întrebat:

astazi mi-am pus windows vista ultimate, dar nu puteam sa ma conectez la internet(RDS fibra obtica) la windows 7 ultimate pot, scriu USER si PASSWORD si gata am internet, dar la windows vista nu a mers am facut exact ca la windows 7 cu user si password casa ma pot conecta, dar la vista nu a mers imi scria Faild to connect.Ma puteti ajuta va rog DAU FUNDA.

1 răspuns:
| mariusQ a răspuns:

Scrie la vista user si user da eu la windows 7 scriam admin si admin si ma puteam conecta.