| bogdaniacob a întrebat:

Ati putea sa imi ziceti un program de editat si randa clipuri + un link (Fara SonyVega). Multumesc mult

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar ce are Sony vegaS?
Adobe premiere, na.

| bogdaniacob explică (pentru sltlp):

Imi lasi un link de la Abode premier. Nu imi place mie sa lucrez in SonyVegas ca am mai lucrat. Si am luat POwer dERECTOR Si nici el nu imi place si acum nu stiu ce sa aleg intre Camtasia sTudio si asta al tau?

| sltlp a răspuns (pentru bogdaniacob):

Premiere e mai complex și mai greu de utilizat dar calitatea este mai buna, e un soft profesional ca și Vegas. Camtasia e ceva simplu de utilizat dar funcțiile îs limitate.