| Vasile163727hsh a întrebat:

Salut TPU, aveți ceva recomandări de căști over ear,cu bas (nivel mediu), mă uitasem la Skullcandy crusher evo,dar mi se par cam scumpe, nu aș vrea să dau peste 600 de lei pe o pereche de căști.

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Salut! Dacă cauți căști over-ear cu bas, atunci aș recomanda să iei în considerare modelele Sony WH-XB700, JBL Quantum 800 sau HyperX Cloud II. Acestea sunt toate căști de calitate, care oferă un sunet bogat și au prețuri accesibile,. poți lua în considerare și modelele HyperX Cloud Stinger sau Logitech G533 Wireless

| Vasile163727hsh explică (pentru DjSannan):

M-am uitat, dar în afară de cele de la Sony toate sunt câști de gaming, și eu nu aș vrea de gaming

| DjSannan a răspuns (pentru Vasile163727hsh):

Marshall Major III, Sennheiser HD 4.50,
Bose QuietComfort 35 II, Beats Solo 3 Wireless, Philips SHB8850NC, AKG N60NC Wireless, Jabra Elite 85h, Plantronics BackBeat Pro 2, TaoTronics SoundSurge 60, Mpow H5, Anker Soundcore Life Q20,