| Madalynpgl a întrebat:

Azi am achizitionat un mouse Laimonci cu calbu usb, si bag usb in Pc il aprind si nu se misca..., ce as putea face., e pentru PC sau PT TABLETA? am citit ceva pe net si se tot vorbea de tableta android.

Răspuns Câştigător
| SmecheruCuSpate a răspuns:

L-ai installat? cand bagi mouseul iti apare undeva ca sa instalezi

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Este bun si pentru pc dar trebuie instalat driver-ul cat timp care usb e bun si pentru pc din cate stiu. (uitete pe spatele cutiei ce scrie) du-te unde l-ai cumparat si spune-i ca nu merge la pc nu sti ce are.

| passarisMB a răspuns:

Merge,numai ca trebuie sa intri in bios si sa dai enable acolo unde apare mouse usb.el acum este disable si merge doar prin mufa

| Madalynpgl explică:

Am rezolvat, trebuia sa citeasca calculatorul mousul. si eu nu asteptam, orkm va multumesc