| Vali215 a întrebat:

Azi am intrat pe Netflix și nu știu cum i-am dat zoom. Am încercat Ctrl- sageata minus dar nu merge. Ce ar trebui să-i fac? Mentionez că am facut o de pe un laptop Asus.

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ctrl cu minus fara săgeată nu merge.

| LPCTSTR a răspuns:

Marea majoritate a programelor au implementate zoom in/out pe Ctrl+rotita mouseului (sus pentru zoom out, jos pentru zoom in)

| Vali215 explică (pentru LPCTSTR):

Nu am mouse la laptop...

| LPCTSTR a răspuns (pentru Vali215):

Orice laptop vine cu mouse integrat, foloseste "rotita" virtuala a mouseului integrat.

| CosminFlo a răspuns:

Pentru ca nu merge pe sageata merge pe rotita de la mouse sau sus dreapta la setari

| Vali215 explică (pentru CosminFlo):

Nu am mouse la el și în setari nu gasesc