| EmanuelEmy7 a întrebat:

Azi cand am vrut sa instalez pe laptop windows 8.1 pro, a mers instalarea complet, dar dupa aia a luat-o de la capat ca si cum nu s-a instalat nimic. Ce se poate face?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Instalarea se face cu mai multe restartari, pana se termina. Lasa-l sa lucreze pana ce apar meniurile si ferestrele programelor. Nu scoate dvd-ul / usb-ul de pe care instalezi pana atunci, ca are nevoie de el sistemul.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Bula):

Tocmai ca am scos stick-ul cand si-a dat primul restart, asa ca merci de sfat! :=)