| Omi777 a întrebat:

azi dimineata am deschis laptopul si dupa ce l-am deschis am observat ca este putin murdar intr-un colt asa ca l-am sters iar cand dau sa sterg s-a facut ecranul alb si a aparut o pata neagra in coltul ecranului.as vrea sa stiu daca exista vreo metoda sa-l deschid pentru ca lucram la ceva si nu stiu daca s-a salvat. De la ce poate fi pata aceea neagra? Funda pentru cine imi ofera mai multe informatii.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pata aceea indică faptul ca e spart displayul(ecranul) ca si la telefoane, ori te folosesti de el asa, daca m ai merge, ori il duci la reparat sau i ti i ei altul. Ce marcă este laptopul? Si ce model? Mersi.

| Omi777 explică:

Laptopul este de la Toshiba satelite l850d

| noon123 a răspuns:

Cred ca s-a bagat o murdarie dedesubt la ecran, am patit si eu asa. Se blocheaza caluculatorul, cel mai bine este sa-l duci la reparatie.