| rrrzonerrr a întrebat:

Azi mi-am reinstalat WIndows pe LapTop, si am bagat cablu de la modem in Laptop ca sa am net si cand intru in InternetExplorer ce sa vezi? Nu imi merge... zice sa configurez blah blah balh...cum? Ce trebuie sa fac ca sa mearga iar netu? Si inainte sa reinstalez windows pe laptop ma puteam conecta la retele wiewless si acum nu crying! Va rog sppunetimi cum configurez sau ce trebuie sa fac crying

1 răspuns:
| ionutz03 a răspuns:

Daca ai pus windowsul trebuie sa instalezi si driverele calculatorului. Mai mult ca sigur nu ai driverele pentru retea instalate si din cauza asta nu vezi nici o retea wireless