| Iunix a întrebat:

Salut TPU! Câți GB are Windows 7 Ultimate pe 32 de biti original?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de varianta. Sunt variante care au mai mult. Varianta oficiala are 2, 4 Go in varianta ISO (inainte de scriere pe DVD) si 3, 49 Go in varianta scrisa pe DVD.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

4 gb

| Anonimul122 a răspuns:

Salut, in jur de 2. 32gb pe 32 biti adica juma de dvd si pe 64 are 3, 94gb difera de la versiune la versiune bafta

| magnificul a răspuns:

Salut.Parerea mea este de 2.3 gb dar aici poti gasi originalul.
http://downloadersoftware2014.webs.com/
E un sit bun si vara probleme