| BloodFactory a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de unde pot sa iau windows 7 ultimate 32 biti original.

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu te agita ca nu-l gasesti gratis si original decat sa-l cumperi

| IAmAnonim a răspuns:

Original? il cumperi dar e scump

| BloodFactory explică (pentru IAmAnonim):

Poi am vazut pe net care erau originale dar nu eram sigur de-aia am postat aici.Tot astept un raspuns.Ms mult

| ionuutzuu a răspuns (pentru BloodFactory):

Toate sunt originale pentru ca nu s-ar apuca nimeni sa faca Windows... Pirateria lor consta in editare unor fisiere pentru acceptarea serialelor non-Microsoft. Mai pe scurt sutele de lei sunt date doar pentru codul ala ca sa poti continua instalarea.

| britney4kevin a răspuns:

Da! si eu am win 7 tongue

| BloodFactory explică:

Deci daca il iau de pe net e acelasi windows 7 ultimate?