| Anonimul2353246 a întrebat:

Cam de o luna cand vreau sa dau sa imi golesc cosul de reciclare direct adica sa dau click >dreapta-emply recicle bin, imi tot arata o eroare in care scrie "Cannot remove folder Dc14:Access is denied.
Make sure the disk is not full or write-protected and that file is not currently in use." si daca dau click >dreapta-open pe cosul de reciclare, selectez tot dupaceea le sterg nu imi mai da eroarea...CUM POT FACE SA NU IMI MAI ARATE ACEA EROARE?
mentionez ca am windows xp sp2 profesional
~FUNDA~

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca fisierul e folosit de alt program! Vezi in task manager de ce program ar putea fi deschis! Incearca si cu Unlocker sau din Safe Mode.