| TraDeMaDe a întrebat:

Cand dau click pe un program gen yahoo messenger, mozila... absolut toate imi zice asa:
open with
Choose the program you want to use to open this file!
Am windows 7! ma ajutati va rog dau recompensa

3 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Inseamna :
deschide cu
Alege programul care tu il vrei pentru a folosi pentru a deschide aceasta fila!
Nu are sens!

Probabil ai sters setup-ul cu care le-ai instalat

Totusi incearca sa le instalezi iar

Yahoo messenger : se va descarca peste cel care il ai tu![nici o problema]
Iar cu mozilla nu stiu, cred ca trebuie sa il sterg defitiv si apoi sa il descarci iar!

Se sterge din : control panel -programs-programs and features-click pe el si gata [click pe setup-ul lui prima oara apoi si pe simbol]

Funda?

| cezarelzaharel a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ai-pot-sa/ INCEARCA AM AVUT SI EU CAM ACEEASI PROBLEMA

| TraDeMaDe explică:

Da dar la mine si la instalari zice tot asa am incercat...