| Strepix a întrebat:

Cand deschid calculatorul tatalui meu, stau cam 10 minute apoi se da restart. Daca intru intr-un joc nu se inchide dar daca ies din prima se restarteaza.
Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Reinstaleaza-i windowsul.

4 răspunsuri:
| CiprianDoarEu a răspuns:

Reinstalezi windowsul. si eu am patit.

| qFloriN a răspuns:

Exact cum a spus si el, pc-u poate fi virusat sau windowsul a fost instalat acum foarte mult timp, il reinstalezi si nu o sa m-ai ai probleme. happy

| Strepix explică (pentru qFloriN):

Merci mult.Pc-ul nu cred ca ii virusat, dar windows-ul e instalat de mult timp.
Nu te supara dar el a scris primul ii dau lui FUNDA, dar raspunde la link-ul acesta si ei FUNDA! http://www.tpu.ro/......c-nu-se_1/

| Lajko_Matei_1994 a răspuns:

Ori e vina windwlowsului ori ai o placa video tampita