| PACC a întrebat:

cand deschid google chrome pagina de start este delta search si nu imi place deloc, nu suport, cum fac cand deschid sa fie pagina de google? dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Moshoo a răspuns:

Vezi ca ai instalat un toolbar odata cu vreun program.Deci te duci in control panel la programe si vezi daca e acolo, daca e da-i uninstall. Daca nu e intra la setari in chrome la extensii si debifeaza-l de acolo sau arunca-l la cos.Trebuie sa mearga. Dupa care tot la setari acolo unde scrie "la pornire" bifeaza unde scrie "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini" si scrie "google.com".

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri in Unelte/Setări, La pornire bifezi Deschideţi pagina Filă nouă, la Cautaţi alegi Google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://youtu.be/nw8BP2lso-o

| KinekT a răspuns:

Cand deschizi netul in dreapta sus sunt 3 lini dai la setari si trebuie sa fie un buton la pornire vezi sa fie al 3 (deschideti o anumita pagina sau un set de pagini) dai la setati paginile si trebuie sa fie google. il inchizi dupa daca nici asa nu merge intra tot la setari iar in stanga sus scrie extensii stergi tot de acolo ( sau stergi numa extensia delta search)

| Agentuu a răspuns:

Salut! Vei intra la setari ( sub X ) si la mijlocul paginii gasesti : Cautati : si vei da click unde scrie Delta search si vei alege google.