| Shinobi589 a întrebat:

am o problema grava cu coogle chrome si am nevoie sa ma ajutati can accesez coocle chrome pe pagina de start nu imi apare coogle imi apare instant websearches si nu stiu cum sa fac sa imi apara din nou google am incercat sa fac din setari dar nu a funcctiont spune ca trebuie sa dezinstalez web searches-l si sa aduc la browsarul cu google dar trebuie sa deschid chrome explora ca sa pot aduce la browsarul cu cu google da nu stiu cum sa deschid chrome explora ajutatime va rog ofer funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Frate dezinstaleaza chrome si puneti opera ruleaza perfect si nu iti apar ca***uri de we searches sau cum ai spus tuwinking funda?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Simplu si fara batai de cap : Dezinstaleaza Chrome, apoi descarca-l si instaleaza-l la loc.
Bft!

| horia2012 a răspuns:

Du-te in Control panel-add and remove programs (programs and Features) si vezi daca gasesti pe acolo ceva care are legatura cu Websearch.
Daca e, il dezinstalezi, Restart si dezinstalezi si reinstalezi si Chrome, dar ar fi bine sa-l instalezi offline:
https://www.google.com/chrome/browser/index.html?system=true&standalone=1
dupa ce le dezinstalezi pe amandoua, inainte de a instala Chrome, descarca asta gratuit si fa o curatenie cu el:
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci programul adwcleaner si scanezi cu el. Apoi stergi adwarele, pentru ca acea pagina web search este un adware, reatrtezi si apoi nu iti va mai aparea.Asta daca tii la browserul chrome de acum si nu vrei sa reinstalezi altul.