| frank2002 a întrebat:

Salut Tpu.Cand vreau sa intru pe twitter.com imi spune ca certificatul de valabilitate a site-ului nu e valabila si cand am intrat pe alt dispozitiv din aceeasi casa a mers.Stiti de ce? Dau fundita

4 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

De obicei se intimpla, cind intri pe sait si iti spune ca nu e valabil certificatul, tu il accepti pentru totdeauna si pe viitor nu-ti va mai cere.

| kiv1990 a răspuns:

Insa presupun ca e din cauza ca saitul nu corespunde cerintelor de calitate a browserului/computerului, sau este vreo eroare

| frank2002 explică:

Mai detaliate raspunsuri

| Co5m1n a răspuns:

Mie acest lucru mi se intampla cand data si ora de la comp se decaleaza.