| costyn162 a întrebat:

As dori sa aflu mai multe informatii despre noul aspect al sitului TPU.Cand intru in anumite intrebari au cu totul alt format si nu stiu cum se raspunde. Aspectul sitului se va schimba sau doar cine doreste?
De asemenea amintesc din nou despre problema cu afisarea punctajului... Sper sa se rezolve curand.Ador TPU si de aceea vreau ca totul pe acest site s afie bine.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este o eroare din cauza traficului intens si a problemelor de server.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E o eroare...nu este o varianta noua TPU, e aceeaşi doar ca e o mica eroare la unele întrebări.Deocamdata banuiesc că şi ei sunt în concediu şi problema va fi rezolvata după ce se întorc. Şi problema cu punctajul va fi rezolvată tot atunci