| Andrei21000000000000000000000000 a întrebat:

Care este cel mai bun Anti-virus? Vreau sa fie unul bun care chiar detecteaza virusi.NU ca AVG Internet security care zice la orice fila necunoscuta ca-i virus.

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Avast anti-virus e foarte bun.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Antivirus bun și 1005 să detecteze virușii nu există, din simplul motiv că nici un antivirus nu e perfect, dar dintre toate îți recomand avira antivirus free sau Microsoft security essentials(actualizarea lui se face de 3 ori pe zi și depinde de automatic updates, serviciu ce este oprit dacă ai Windows făcut pe vapor(piratat). Succes

| DeyCj a răspuns:

Antivirus bun și 100% să detecteze virușii nu există, din simplul motiv că nici un antivirus nu e perfect, dar dintre toate îți recomand avira antivirus free sau Microsoft security essentials(actualizarea lui se face de 3 ori pe zi și depinde de automatic updates, serviciu ce este oprit dacă ai Windows făcut pe vapor(piratat). Succes

| Mirunelu a răspuns:

Nod 32. Il folosesc de mai mult timp si n-am avut probleme cu el, nici virusi happy

| Beretta a răspuns:

Avast,avira,bitdefender

| EuAlbinutza a răspuns:

Microsof Security Essential este

| AmadeusAma123 a răspuns:

Avast anti virus e ff bun funda?