| bibi5961 a întrebat:

daca folosesc internet pe laptop, ce e mai bun: anti-virus sau internet security? si care antivirus e cel mai bun? fundita

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Avira Free ca antivirus si pentru a fi prevenit de site-urile
virusate instaleaza mcafee advisor ambele sunt gratuite

| Crina_7980 a răspuns:

Sunt anti-viruşi cu internet security inclus. Îţi recomand. Eu tot sunt de pe laptop.
Unele dintre cele mai bune mărci de antivirus sunt eset nod 32, Norton antivirus, kasperski.
Le poţi downloada cu ajutorul google-ului, acolo îţi este explicată instalarea.
Sper că te-am ajutat!
happy

| Cheesewithme a răspuns:

Cel mai bun este avg anti-virus free edition 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut bibi. Eu folosesc Trend Micro Antivirus pentru laptop si Eset pentru un desktop mai vechi. Este un antivirus-firewall gratuit foarte bun pentru laptopuri, vei ramane surprins/ă cat de putine resurse foloseste.