| T3NeX a întrebat:

Care ma puteti ajuta sa imi aleg RAMI la pc? dau informatii vreau doar sa mi se potriveasca voi doar sa cereti si daca e cv contactati-ma la id : blackangell66

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te pot ajuta fara contact pe e-mail. Scrie-mi aici ce tip de placa de baza ai (denumirea si codul) cata memorie vrei si ce suma ai la dispozitie. Daca-mi scrii asta seara (24 febr) iti raspund acum. Daca nu nu-ti mai pot raspunde pana duminica.