| Clarx a întrebat:

Care sunt cele mai bune și mai importante site-uri în limba română de unde pot afla ultimele noutăți, știri și informații din domeniul IT, al tehnologiei și al științei în general (în special din IT)?
Și care sunt cele mai bune pagini și grupuri pe Facebook (de preferat tot în limba română) din domeniul IT în care poți trimite mesaje și întrebări, te poți consulta și poți afla toate informațiile necesare de care ai nevoie și să primești răspunsuri pentru toate întrebările și problemele pe care le ai?

Dau fundă celui mai bun răspuns, celui care mă ajută cel mai mult! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Din pacate, site-urile de genul mentionat in romana sunt de la mediocre spre jalnice. Majoritatea recicleaza continut din afara si de obicei traducerile sunt de la proaste la ridicole. https://stiintasitehnica.com/ e cam singurul cu care merita sa iti pierzi timpul. Intre timp, invata engleza. Continutul in engleza pe felia asta e fascinant.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Www.ipeople0.wordpress.com
Din cate am văzut este nou, dar oamenii par sa se tina de treaba.