| StefanWoon a întrebat:

caute un program care sa imi transcrie sau sa copieze de pe o poza gen la o fila de carte si sa mi-o transcrie in text, pdf orice docoment in care se poate scrie.
Cine are un asemena program sa imi spuna numele lui sau sa imi ofere un link de download ceva am nevoie urgent!
Mai spun inca odata am o poza si vreau sa imi transcrie ce e pe ea intr-un docoment.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Cauta pe goagal: OCR software, vezi ce gasesti. Sunt multe programe de genul asta, incearca si vezi care ti se potriveste cel mai bine.