| Nelutzu222 a întrebat:

Salutaree. Am si eu nevoie de un program de care poate face o poza profesionala, si am nevoie sa functioneze pe win xp sp3, Are cineva vreo idee cam ce program ar putea face asta,
Rog si link-ul de download daca se poate!

Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Gimp 2.8.10,este gratuit si este unul din cele mai bune programe de editat si creat imagini.

*Link descarcare:
http://www.gimp.org/downloads/

*Videotutoriale limba romana:
http://videotutorial.ro/utile/search/?q=gimp
Succes!

2 răspunsuri:
| Locus a răspuns:

Incearca Adobe photoshop

| MskDesign a răspuns (pentru Locus):

Adobe Photoshop nu este gratuit.In primul rand cxand un utilizator cauta un program, incercati sa recomandati un program gratuit, in cazul de fata Gimp 2.8 care este un foarte bun program gratuit de editat si creat imagini.Este un program asemanator cu photoshopul.Sa nu imi zici acum ca ce faci cu photoshop, nu faci cu gimp, caci nu este asa.Totul sta la creativitatea persoanei care foloseste unul din cele doua programe.