| vladutzlove1234 a întrebat:

ce antivirus sa aleg intre avira antivirus free sau avg free edition 2012?

4 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Comodo Internet Security Pro 2011 v5.4 - licenta 1 an de zile
http://www.byetsoft.com/......terse.html

| mnopqr a răspuns:

Avand in vedere ca Avira nu prea consuma multe resurse(il am si eu), aceasta ar fi alegerea mai buna. Dar am avut si Avast. E evident, este mai bun, mai complex, are mai multe functii de identificare. Dar iti dau un sfat: Daca ai de aface cu virusii mai bine iti cumperi un Antivirus cu licenta. Cele free sunt "praf"...

| alexandru1991 a răspuns:

Eu am AVG free edition si sunt multumit de performantele lui si il am de 2 ani. Actualizarile si le face el singur

| SilentHunter a răspuns:

Avg