| costin007 a întrebat:

ce aplicatie pot folosi ca sa pot controla sistemu meu 5.1 nu gasesc nici o telecomanda am un Samsung s4 si as vrea sa il folosesc pe post de telecomanda dar nu gasesc nici o aplicatie de telecomenzi pentru sistem 5.1 heelp

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cumpăra ti daca esti din Bucuresti au pe maica domnului zona lacul tei, telecomenzi, mergi cu modelul care este scris in spatele sistemului si cei din magazin stiu exact ce telecomandă sa ti dea sa mearga toate functiile.Si nu costă mai mult de 30- 35 lei.

| costin007 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da stiu am gasit telecomanda cu 10lei da sti cum se zice de ce sa dai bani cand ai telefon ce face asa ceva

| Roxin a răspuns:

Pai, din cate stiu, S4 are deja incorporata o aplicatie pentru remote control.

| costin007 explică (pentru Roxin):

Da are dar este doar pentru televizoare nu si pentru sisteme 5.1

| Roxin a răspuns (pentru costin007):

Cred ca poti configura sa fie si pentru sisteme 5.1.
Sistemul ce marca e? Are infrarosu?