| Florinpikachu10000 a întrebat:

ce ar putea avea unitatea când merge dar pe monitor nu arata nimic?
FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca se invart niste ventilatoare, aia nu inseamna ca merge!

| Ax3LdeV a răspuns:

Verifica daca e conectat cablu de la monitor la placa video

| Warchild a răspuns:

Salut
Ai placa de baza placa video integrata sau placa video integrata? Daca da, incearca sa schimbi cablul video vga, conecteaza-l la celelat port si spune daca merge.

| CrezyyKiller a răspuns:

Fii mai explicit ..cum adică nu vrea să meargă monitorul?
Ai conectat alt monitor?
Dacă da şi arată la fel înseamnă că nu e vorba de monitor e vorba de placa video integrată,.ia-ţi o placă video, dar dacă merge pe alt monitor monitorul tău cred că e defect ori din interior ori nu face contact pe exterior

| GeoMax a răspuns:

Daca ai placa video integrata(cumparata separat) verifica daca ai pus o bine si daca ai bagat corect mufa vga in pc si monitor