| TntMan a întrebat:

Ce ar trebui sa cumpar dintre XBox360 si PS3?
XBox 360 stiu ca trebuie sa dai 60 euro pe luna pentru internet dar pentru PS3 e gratis.
Care are internetul mai bun?
Pe care poti sa faci mai multe chestii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
ps3 tongue

| ionutmystic a răspuns:

Salut,
Eu aleg PS3 din start, chiar o sa imi cumpar unul de Paste.
Fac alegerea asta datorita jocurilor exclusive pentru PS3: God of War 3, Uncharted 1, 2, 3, Heavy Rain etc., jocuri must-play din punctul meu de vedere.
Daca preferi sa joci Gears of War, Halo sau mai stiu eu ce exclusivitati are xbox iti recomand Xboxbig grin
Si inca ceva, pentru xbox live se plateste in jur de 60 $ pe an, nu pe luna.
De jucat online joci cu ambele fara probleme, gasesti gameri in ambele tabere, asta nu e un criteriu de comparatie (parerea mea).
Stima si anunta-ne ce ai aleshappy!

| LionelMessi10 a răspuns (pentru ionutmystic):

Man tu meritai funda.Eu zic xobx pentru ca au gamepad-urile mai tari si poti juca fifa, pes etc

| ionutmystic a răspuns (pentru LionelMessi10):

Da, asta asa este, dar nu renunt la exclusivele PS3 doare pentru gamepaduri:)) De cand am postat chiar mi-am cumparat ps3 si este foarte tare.
Daca tii neaparat sa ai gamepad ca la xbox poti cumpara asa ceva http://www.amazon.com/......B003V4AK8E pentru PS3. Nu am incercat nici un astfel de gamepad, dar din cate am auzit este destul de laudat.
Bafta!

| RobbiHH a răspuns:

Xboc 360este bun dar cu netul cam ...eu iti recomand PS3 este cel mai bun!

Răspuns utilizator avertizat