| vladehg a întrebat:

Ce ati alege dintre HTC 500 si Sony Xperia L si de ce? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5623&idPhone2=5363
As alege Htc
1. procesor quad-core 1.2 GHz
2. camera frontala 1.6 MP
3. ii poti pune card de 64 GB
Sunt si cateva dezavantaje:
-nu are protectie de ecran (sa ii pui folie)
-nu are HDR
-calitatea imaginii putin mai slaba
- nu ii poti upgrada softul, etc.
Oricum, nu il tii pe viata. Vezi si tu cum se misca fiecare. Eu tot HTC as alege, deoarece avantajele acestuia sunt mult superioare dezavantajelor pe care le are.

Răspuns utilizator avertizat
| ilinc a răspuns:

Ti-as recomanda sa alegi Sony pentru ca este o marca foarte buna si merit toti banii. Iiti zic asta pentru am telefon Sony

| minnie20 a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../8029,7786 ute aici avantajele si dezavantajele dintre ele.Astea sunt importante si astea conteaza.

| BBnikki a răspuns:

De ce nu le compari chiar tu?
http://www.phonearena.com/....../8029,7786
Te asigur ca tu esti cel care iti cunosti cel mai bine nevoile (desigur dupa mama si tata :)) ).

| ianisky a răspuns:

Htc e foarte bun mai ales one