| casy99 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa fac? Sa-mi cumpar un PS3 sau un Samsung Galaxy SIII?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Bineinteles ca sunt subiectiva, am deja un s3laughing.ti-as recomanda S3-ul, are tot ce iti doresti..lasa naibii jocurile si porcariile.:*

3 răspunsuri:
| PS3 a răspuns:

PS3 clar! Am ps3 si e super tare. iti ocupa timpul si gandeste te ca o sa fie popular si peste vreo 3 ani, pana o sa scoata PS4. daca iti iei telefon, o s-a cam ramana in urma cu tehnologia. asa ma gandesc eu, eu as alege ps3 in locul tau. cand l am primit eu pe al meu, acum 3 sau 4 ani, am inceput sa plang pentru ca vroiam telefon, iar acum ma intreb de ce am facut asa atunci, cat de tembel am putut sa fiu. funda?

| Bog66 a răspuns:

Pai depinde. Daca nu ai un ecran mare la televizor, atunci nu prea merita un ps3.