| AboutBoSsFictiwww a întrebat:

ce ma fac! ...nu imi mai mere sunetul la PC in winamp imi da ERROAREA:error Bad DirectSound driver error code : 88780078... ce pot sa fac?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DjNick112 a răspuns:

Vezi ce model e placa de baza (daca placa de sunet e incorporata) dupa care cauti pe site-ul producatorului driverile, daca nu reusesti spune-mi modelul de la placa de baza si ce sistem de operare ai si iti dau eu de unde sa descarci driverile

| Sadic a răspuns:

Încearcă să reinstalezi driverul de sunet, dacă nu...s-ar putea să ţi se fi prăjit.

| AboutBoSsFictiwww explică:

Si de unde descarc driverul pentru sunet?

| K0sti a răspuns (pentru AboutBoSsFictiwww):

De la producatorul placii de baza, logic! Parca sunteti cazuti din Luna!

| AlexBot a răspuns:

Inseamna ca placa ta audio s-a ars din pacate si nu mai merge cum trebuie.ar fi recomandat sa iti ei alta.cauta in media galaxy. Funda?

| AboutBoSsFictiwww explică (pentru AlexBot):

Nu cred ca s-a ars pentru ca ar fi trebuit sa iasa fum sau sa miroase ceva.
e de la un driver care nu stiu eu sa il instalez(nu stiu de unde.)...

| DianaSim a răspuns:

Încearcă să descarci VLC