| Frank51 a întrebat:

ce memorie sa iau pentru laptop-ul Asus a52ju, avand in vedere ca placuta Kingston 4gb ddr3 1333MHz nu este compatibila? Momentan am o placuta 2gb ddr3 1333MHz Elpida, care functioneaza perfect de 2 ani. Vreau sa iau inca o placuta de 4gb, insumand 6gb. Poate are cineva Asus model a52.

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Atunci ia tot una Elpida daca modelul asta suporta laptopul tau.

| Frank51 explică (pentru Rommeo):

Nu suporta doar modelul asta. Plus ca elpida se gaseste foarte greu. Am o placuta Kingston 1gb care este compatibila deci depinde de placa de baza.