| Cr7Ionutz a întrebat:

Ce parere aveti de acest pc? Merg jocurile astea noi la ultra pe el? Se potrivesc toate piesele?

http://www.emag.ro/my-wishlists/279846

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu îmi apare nimic, numai reclamele de le e-mag. Daca vrei componente ieftine încearcă cel.ro.Sunt cei mai ieftini după Vexio.Succes

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Nu putem sa vedem Wishlist-ul tau! Incearca sa ne spui ce ai pus acolo (Copy Paste)!

| IulianP a răspuns:

Se poate si ceva mai bine in aceeasi bani. Uite recomandarea mea: http://bit.ly/Ves26e
- ai o placa de baza decenta
- acelasi CPu pus de tine
- 4GB; in viitor iti mai poti cumpara inca 4GB usor
- HDD de 500GB cu 3 ani garantie
- sursa Sirtec de calitate
- placa video HD 7770 care este mai buna decat GTX 650
- carcasa de buget

Ai si alte nelamuriri?

| Cr7Ionutz explică (pentru IulianP):

La HDD chiar nu am nevoie de spatiu...320 gb sunt suficienti.8GB vreau sa imi iau din prima la rami iar la placa video o sa vad care este mai buna si se invarte pe la pretul de 500 ron

| IulianP a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Parerea mea este ca merita sa dai 30 RON in plus pentru inca 180GB si 3 ani garantie. Iar la placa video cea mai buna alegere in ~ 500RON este HD 7770.

| Alberto97 a răspuns:

Nu pot sa vad wishlists